Agroturystyka

Obecnie Agroturystyka nie jest uruchomiona do odwołania, zapraszamy do ośrodka wczasowego :

Teraz w agroturystyce  można dokonać najmu długoterminowego z podpisaniem umowy najmu.

Pokoje z łazienkami telewizory z internetem , wi-fi

kuchnia ogólnodostępna, lodówka, pralka, świetlica , altana plac zabaw, parking,

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE „U KAZIKA” W ORAWCE to oaza ciszy, spokoju i bezpieczeństwa, nasze gospodarstwo znajduje się niedaleko naszego domu wczasowego. Spędzić tu można weekendy majowe, wczasy z dzieckiem, jesienne wypady na grzybobranie itp.

Zapraszamy w nasze progi szczególnie rodziny z małymi dziećmi, osoby starsze i samotne albowiem tu każdy znajdzie to czego brakuje w dużych miastach na co dzień, ciszę, spokojne miejsce  oraz dobrą rodzinną atmosferę.

Przyjeżdżając na wypoczynek do Orawki z małymi dziećmi możemy być pewni, że będziemy też mieli czas dla siebie ponieważ jest to idealne miejsce na wczasy letnie dla rodzin w górach. Duży, bezpieczny teren zielony, plac zabaw i mini boisko zachęcają dzieciaki do spędzania czasu na wspólnych zabawach.

Dorośli obserwując poczynania wypoczywających dzieci  też wypoczywają mając „na oku” swoje pociechy.

Przebywając w gospodarstwie agroturystycznym mamy możliwość podpatrzeć zachowanie  zwierząt gospodarskich i ozdobnych,  ze zwierzyną dużą i ptactwem gospodarskim i ozdobnym.

Do dyspozycji gości są: 9 pokoi każdy z węzłem sanitarnym, czajnik bezprzewodowy, dostęp do wyposażonej kuchni, lodówki, duża świetlica, własny parking, plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnia, piaskownica, trampolina, altana na wieczorne posiady, miejsce na ognisko i grill, boisko wielofunkcyjne.

Wyżywienie obecnie jest do uzgodnienia, śniadania i kolacje można sobie przygotować we własnym zakresie a z obiadów można korzystać w naszym drugim obiekcie.

Zawsze należy dzwonić i zapytać o dostępność wolnych miejsc.

Rezerwacja mailowa ukazika@orawka.pl, telefoniczna 608 745 574.