SENIORZY TEŻ CHCĄ WYPOCZĄĆ

OFERTA DLA AKTYWNEGO SENIORA

kwiecień, maj,  wrzesień i październik

OŚRODEK WCZASOWO KOLONIJNY „U KAZIKA”

DANUTA PIERONEK, ORAWKA 84 , 34-480 JABŁONKA

www.ukazika-orawka.pl, e-mail.ukazika@orawka.pl

kom. 608 745 574,

Zezwolenie Nr.Z/28/2008

Pobyt 5 dniowy- proponowany program pobytu

                 pobyt  w ośrodku z wyżywieniem i spotkaniami 450 zł/os autokary i wstępy do zwiedzanych miejsc koszt dodatkowy w zależności od miejsca wyjazdu.         

 

Zakwaterowanie- pokoje  1,2, 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym , wi-fi

Wyżywienie- 2 posiłki dziennie śniadanie i obiadokolacja

Ognisko, posiady orawskie, uroczysta kolacja na zakończenie  pobytu

Szlakiem Architektury Drewnianej

1 dzień-  przyjazd, zakwaterowanie, obiadokolacja, wycieczka piesza po okolicy ze zwiedzeniem kościoła w Orawce –zabytek kl „0”,  oraz przykościelny cmentarz z grobem lotników  III Eskadry Krakowskiej z czasów II Wojny Światowej

2 dzień- Śniadanie a następnie wycieczka do Muzeum Etnograficznego w Zubrzycy Górnej, stara zabudowa Dworu Moniaków, kościół przeniesiony z Tokarni, wyjazd na Krowiarki spacer Szlakiem Papieskim, po powrocie obiadokolacja. Wieczorem posiady i wspomnienia z dawnych lat (potrawy regionalne takie jak korbacz, moskol, oscypek).

3 dzień- Po śniadaniu, wycieczka szlakiem kościołów z piękną architekturą  góralską i ciekawą historią, po drodze zwiedzamy Chochołów i Muzeum Powstania Chochołowskiego, Kościół  na Bachledówce- poznanie historii dlaczego tu powstał kościół, przejazd na Krzeptówki- wejście do Sanktuarium MB Fatimskiej, odwiedzenie cmentarza na Penksowym Brzyzku, po powrocie obiadokolacja, czas wolny.

4 dzień- Śniadanie a następnie wycieczka do Ludźmierza – zwiedzanie Bazyliki, film o historii tego miejsca, zwiedzanie Ogrodów różańcowych, możliwy przejazd do Szaflar na 2-godzinne                               kąpiele w Termach Podhalańskich lub przejazd na Słowację do Orawic też kąpiel w basenach termalnych (wstępy na baseny termalne we własnym zakresie). Powrót do ośrodka, obiadokolacja a wieczorem podsumowanie pobytu i uroczysta kolacja z kapelą góralską.

5 dzień-  śniadanie i wyjazd do Sromowiec spływ Dunajcem i powrót do domu.

Jest też możliwość zmiany wycieczek.!!!!

Zapraszają Danuta i Kazimierz Pieronkowie


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/agmedia/ukazika-orawka.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/agmedia/ukazika-orawka.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/agmedia/ukazika-orawka.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34