Majówka w górach

Majówka w górach

POBYT
3 doby-360zł od osoby dorosłej ze śniadaniem i obiadokolacją,

5 dób -500 o dorosła ze śniadaniem i  obiadokolacją

dzieci os 3-12 lat 30% zniżki

Długi weekend majowy zwany potocznie Majówka jest świetną okazją do rodzinnego wypoczynku i nie tylko, także grupy zorganizowane, chętnie robią  wypady za miasto.

Sezon wypoczynku w górach czas zacząć, zachęcamy do zwiedzania okolicy jak też wypadów na Orawę po stronie Słowackiej, czeka tam piękny Zamek Orawski ze swoim bogatym wnętrzem i pięknymi widokami, także na  rzekę Orawę, po której płyną Flisacy  na swoich tradycyjnych tratwach, wokół Zamku Orawskiego.

Polecamy na Majówkę w górach także  wypad do Doliny Jasna  aby zwiedzić Jaskinie Demianowskie które zachwycają turystów, swym bogactwem i pięknem kryjącym się pod ziemią.

Na majówkowych turystów czekają przyjazne ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne, oferujące dobrą regionalną i domową kuchnię z możliwością zakupu zdrowej żywności.

Majówka w górach rozpoczyna sezon grillowania,  czas wspólnych wycieczek po szlakach górskich wpatrując się w świeżą, soczystą zieleń , wsłuchać się w piękny śpiew ptaków, obserwując bogatą przyrodę Regionu Orawskiego .

Weekend majowy to początek sezonu na opalanie , coraz mocniej grzeje majowe słońce, śpiew ptaków prowokuje do wyjścia w zaciszne zagajniki aby posłuchać ich śpiewu i podglądać jak pracują aby odnowić lub zbudować nowe gniazda.

Podczas weekendu majowego  zwiedzamy nasz przepiękny Region Orawy z zachowaną architekturą budowlaną, zwiedzić zabytkowe chałupy w Orawskim Parku Etnograficznym, różne przydrożne kapliczki czy świątki przede wszystkim naszą perełkę Orawki Kościół  z XVII w. zabytek KL.”0″. ze swoim niepowtarzalnym wnętrzem bogatym w malowidła , obrazy, figury i wiele innych cennych dzieł sztuki.

Majówka to także czas relaksu , można skorzystać z kąpieli w Termach Chochołowskich , lub Meander Parku po stronie słowackiej, pozjeżdżać na tyrolce w Wypasionej Dolinie a także pospacerować w Centrum Korony Ziemi wśród  drzew  w Zawoi.

Te i inne atrakcje czekają na WAS na Orawie a Ośrodek wczasowy UKazika serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, dopieszczając podniebienia  regionalnymi potrawami i  własnymi wypiekami.

Wczasy letnie , polecamy

POBYT

5 dób-500 zł od osoby dorosłej
to jest  propozycja ze śniadaniem i obiadokolacją,
każda następna doba to tylko 90 zł od osoby dorosłej,
DZIECI  od 3 – 13 lat 30 % zniżki

Program pobytu:

ZAKWATEROWANIE: pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, Wi-Fi na obiekcie
WYŻYWIENIE: 2 posiłki dziennie – śniadania, obiadokolacje – potrawy polskie i regionalne.

Wieczory możecie spędzać przy ognisku (za dodatkową opłatą  prażone po orawsku, kaszanki, karczek),
można też czas spędzić przy dźwiękach kapeli orawskiej (dodatkowo płatne)
Przyjazd  do ośrodka własny.
Jest też możliwy wyjazd na baseny termalne dla grupy 8 osób,(dodatkowo płatne)
oraz uczestnik wyjazdu pokrywa bilety wstępu we własnym zakresie
(właściciel ośrodka dysponuje BUS-em  8+1).

Zapraszamy na  majówkę Danuta i Kazimierz Pieronkowie
W maju tylko ” MAJÓWKA”