Wczasy Letnie

WCZASY LETNIE, OBOZY , WAKACJE Z DZIEĆMI, WYPOCZYNEK LETNI , URLOP

Wczasy letnie , polecamy szczególnie wczasy letnie w górach zapraszając rodziny z dziećmi, osoby samotne i grupy zorganizowane , u nas każdy znajdzie coś dla siebie , każdy lubi wypoczywać inaczej, dlatego wypoczynek letni w górach jest okazją aby zmieniając chwilowo miejsce pobytu zauroczyć się pięknem regionu orawskiego, poznać nowych ludzi , zawiązać przyjaźnie .

Rodzinom z dziećmi szczególnie polecamy na wakacje nasz region Orawy, gdyż wspólnie spędzając czas nie będzie czasu na nudę , przed Wami do zwiedzenia całe Tatry , doliny i góry, Babia Góra jedna z najpiękniejszych w Beskidzie Żywieckim i najbardziej nieprzewidywalna pogodowo, widoki z jej szczytu są zachwycające a bogactwo fauny i flory to najwspanialsza lekcja przyrody .

Babiogórski Park Narodowy zaprasza  na wakacje z dzieckiem do zwiedzenia Interaktywnego Muzeum Fauny i Flory w Zawoi.

Wypoczynek letni w górach pozwala też na kreatywność można spróbować swoich sił w warsztatach edukacyjnych wykonując rysunek  na szkle  ,  ozdoby z bibuły czy upiec własny chlebek to wszystko w Muzeum Etnograficznym Zubrzycy Górnej.

Wspaniały wakacyjny relaks rodzinny będzie w Rabkolandzie gdzie szaleństw dla całych rodzin, nie zabraknie przez cały dzień , zmęczeni zabawami możemy pospacerować po Parku Zdrojowym lub poszukać skarbów zbójeckich w Muzeum Zbójników i Górali w Rabce.

 

Wczasy letnie dla szkolnych grup zorganizowanych to koszt 80 zł doba , 3 posiłki + podwieczorek wychowawca 1/15+ kierownik gratis

Studenci na wczasach w górach powyżej 3 dni pobyt ze śniadaniem i obiadokolacją 85 zł doba.

Osoby indywidualne na wakacjach w górach powyżej 3 dni 85 zł doba ze śniadaniem i obiadokolacją

Dzieci do lat dwóch bez świadczeń nie płacą.

Rodziny z dziećmi zawsze mają upusty proszę się kontaktować wszystko zależy od długości pobytu.

.608745574