u Kazika – Ośrodek Wczasowo – Kolonijny

Gastronomia

Stwórz Niezapomniane Wspomnienia
z Domowym Smakiem Kuchni

Zapraszamy Cię do Kuchni Danusi gdzie domowe ciepło łączy się z wyjątkowym smakiem.

Nasza kuchnia, bogata w tradycyjne receptury i z sercem, smakami jak u babci, to idealne miejsce na zorganizowanie niezapomnianych wydarzeń okolicznościowych.

Niech Twoje urodziny, chrzciny, komunie czy stypy staną się wyjątkowymi wspomnieniami, podkreślonymi aromatem naszych domowych potraw. Kameralna atmosfera Kuchni Danusi sprawi, że Twoi goście poczują się jak w domu.

Zaplanuj z nami swoje wydarzenie, a my zadbamy o każdy szczegół, abyś mógł cieszyć się tym wyjątkowym dniem z pełnym spokojem i radością.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować termin i rozpocząć przygotowania do stworzenia niezapomnianych wspomnień.

Eventy / Imprezy okolicznościowe:

  • Urodziny
  • Chrzciny
  • Komunie
  • Stypy

Kontakt:
tel: 608 745 574

Wybierając kuchnię Danusi stawiasz na:

Domowe Smaki

Nasza kuchnia serwuje autentyczne dania przygotowywane z sercem, bazując na tradycyjnych przepisach i lokalnych składnikach.

Przytulną Atmosferę

Zanurzysz się w przyjaznej i kameralnej atmosferze, gdzie każdy gość czuje się jak u siebie w domu, tworząc niepowtarzalne chwile wspólnej radości.

Profesjonalną Obsługę

Nasz zespół obsługi zadba o każdy detal, abyś mógł skupić się wyłącznie na swoich gościach i cieszyć się chwilą pełną domowego ciepła i smaku.

Dostosowanie do Twoich Potrzeb

Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i potrzeby, aby dopasować się do Twoich oczekiwań i sprawić, że Twoje wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie i Twoich gości.

Miło nam poinformować, iż Kapituła V edycji ogólnopolskiego konsumenckiego konkursu „Mistrz Turystyki, Gastronomii i Rozrywki” przyznała Ośrodkowi Wczasowo-Kolonijnemu „U Kazika” z Orawki Nagrodę Sezonu 2013 w kategorii gestor bazy wypoczynkowej – region tatrzański.

Pełna lista laureatów została opublikowana na stronie http://www.liderzyrynku.pl

Kryteria oceny znajdziecie Państwo w linku:
http://www.liderzyrynku.pl/mistrz-turystyki-gastronomii-i-rozrywki/regulamin-i-kryteria-oceny/