u Kazika – Ośrodek Wczasowo – Kolonijny

Wyjątkowe pobyty dla rodzin, par i seniorów

Witaj w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym u Kazika!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za zainteresowanie naszym ośrodkiem wypoczynkowym, prowadzonym z pasją i dedykacją przez naszą rodzinę. Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc wyjątkową atmosferę, którą chcemy podzielić się z Tobą podczas Twojego pobytu.
Znając oczekiwania oraz preferencje naszych Gości, przygotowaliśmy dla Was oferty specjalne.

Dla rodzin
„Czas na rodzinę”
Dla Seniora
„Zrelaksuj się na Orawie”
Boże Narodzenie w Górach
Sylwestrowa Moc
Pakiet Świąteczny
View at Beskides mountains in Lower Silesia in summer
Przebywając w naszej pięknej okolicy warto zobaczyć i zwiedzić:

Kościół w Orawce zabytek kl „O”, Wyjść na punkt widokowy i zobaczyć piękną panoramę na Tatry, Babią GóręJezioro Orawskie i Gorce, Muzeum Etnograficzne w Zubrzycy Górnej, Zakopane po drodze zwiedzając Ludźmierz i Bachledówkę, Wykąpać się w gorących wodach Term Podhalańskich w Chochołowie lub Białce czy Bukowinie albo Orawicach po stronie słowackiej.

Po stronie słowackiej warto zobaczyć Jaskinie Demanowskie i Zamek Orawski, Atrakcją zimową są przede wszystkim wyciągi narciarskie w Orawce (1,5km) – orczyk w Spytkowicach (10km.) kompleks wyciągów, orczyk i krzesełko i w stronę Zakopanego przy trasie wyciągi dla dzieci i dorosłych, Mosorny Groń trasa zjazdowa 1,5 km dojazd przez Krowiarki.

Chcielibyśmy podziękować za wybór naszego ośrodka na Twój wyjątkowy czas wypoczynku. Cieszymy się, że możemy być częścią Twoich wspomnień i zapraszamy Cię do ponownej wizyty w przyszłości!

Danuta i Kazimierz Pieronek – oraz nasze dwa obiekty Agroturystyka i Ośrodek Wczasowo- Kolonijny położone w Orawce na POLSKIEJ ORAWIE. Orawa, jeden z niewielu tak wyjątkowych i pięknych regionów w Polsce. Pozostałości z dawnej wielokulturowości trwale pozostawiły po sobie znak. Charakterystyczne położenie Orawy pozwala na wspaniałe widoki na część wschodnią i południową gór. Wyjątkowy mikroklimat pozwala na szybką aklimatyzację odwiedzających ten ciekawy zakątek, podczas wczasów, ferii i zielonych szkół.