Kolonie, obozy i wycieczki szkolne

Wczasy,  wakacje, wypoczynek letni, obozy , kolonie letnie

Kolonie letnie dla dzieci w górach to najwspanialszy czas, aby nasze pociechy spędziły go beztrosko na zabawach , wędrówkach, i obserwacji bogatej przyrody.

Tu sprawdzisz jakie atrakcje czekają na Ciebie , Wypoczynek letni w górach powinien być kreatywny,  aktywny, z pomysłem i pasją .

Wypoczynek letni nie zawsze polega na leżakowaniu czy plażowaniu ,  podczas wakacji w górach zdobywamy sprawności sportowe , pokonujemy  trasy turystyczne . zdobywamy niektóre szczyty w Tatrach na  utartych szlakach górskich.

Zachęcamy naszą młodzież do zdobycia naszej Królowej Beskidu- Babiej Góry jest to najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego, roztaczające się widoki przy pięknej pogodzie pozostawią na długo wspomnienia i chęć powrotu aby tam być kolejny raz.

Przebywając na obozie letnim na Orawie można spróbować swoich sił w parku linowym w Wypasionej Dolinie  w Zubrzycy Górnej, uczymy się opanowania, odpowiedzialności, pokonujemy barierę lęku wysokości, czy strachu, utrzymujemy równowagę.

Zachęcamy też, aby zachwycić się dawną historią i kulturą naszych przodków jaka zachowała się w licznych obiektach na terenie Orawskiego Muzeum Etnograficznego w Zubrzycy Górnej.

Kolonie w górach  muszą też mieć formę rozrywki, dlatego jeden dzień spędzamy na zabawie w Rabkolandzie, dodatkowo zwiedzamy Park Zdrojowy z tężnią solankową jaka znajduje się w Małopolsce, Rabka to miasto dzieci więc nie możemy zapomnieć o odwiedzeniu Pomnika Św. Mikołaja .

Z Chabówce zaś podziwiać można Pociągi Retro które znalazły swoją stację w Skansenie Taboru Kolejowego.

Aby kolonie letnie  kojarzyły nam się z wodą, mamy wiele możliwości, jedną z nich jest kąpiel w  basenach termalnych w Chochołowie, przy tej okazji podziwiamy piękną zabudowę góralską jaka znajduje się we wsi Chochołów, nazywamy ją Żywym Skansenem na Podhalu i podziwiamy piękną Panoramę Tatr.

Wakacje czy obozy w górach spędzając aktywnie i kreatywnie, pozwalają na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej oraz sprawdzenia się w zdolnościach manualnych.

Zapraszamy dzieci i młodzież  na kolonię letnią do pięknej miejscowości ORAWKA na Orawie  po stronie polskiej na turnusy 14-dniowe. Termin pobytu od zakończenia szkoły do końca wakacji.

Dla grup zorganizowanych, z własnymi wychowawcami,  kolonia letnia  czy obóz tylko 80 zł/os/doba   z 3 posiłkami + podwieczorek.

Jeżeli chodzi o grupy powyżej 30 osób z naszym programem  możemy zająć się przywozem i odwozem za dopłatą do autokaru. Dzieci do ośrodka  zostałyby przywiezione autokarem z opieką pedagogiczną oraz w taki sam sposób zostałyby odwiezione z kolonii do miejsca wskazanego.

Podczas koloni przewidziane są 4 posiłki dziennie oraz stały dostęp do napoi jak kompot, herbata, woda z sokiem.

Dla dzieci organizowane są 2 całodzienne wycieczki autokarowe do RABKI I ZAKOPANEGO – BASENY NA POLANIE SZYMOSZKOWEJ, oraz wycieczki piesze górskimi szlakami, spotkanie z folklorem, spacery nad rzekę i do lasu, zabawy w podchody i zabawy świetlicowe w razie niepogody, dyskoteki, karaoke i ogniska z kiełbaskami a także przejażdżka wozem, rozgrywki sportowe, chrzest kolonijny i śluby kolonijne,  mam talent, kalambury i pokaz strojów z dawnych lub przyszłych epok.

Na kolonie letnie, obozy, wczasy dla rodzin serdecznie zapraszamy.