Sylwester w górach

 

ZAPRASZAMY NA SYLWESTRA 2023/2024 

ZAPRASZAMY  NA FERIE ZIMOWE 2024 GRUPY ZORGANIZOWANE 85 ZŁ DOBA/OS

ORAZ RODZINY Z DZIEĆMI

 

Wspaniały Sylwester w górach  U Kazika

Każdy może wybierać morze ? czy góry ?, ja zapraszam wszystkich właśnie w na sylwestra w góry na Orawę , niezapomniany nastrój góralski nie ma sobie równych, to sylwester w górach zawsze na długo zostaje w pamięci.

Na wspaniałe świętowanie Sylwestra w górach i rozpoczęcie Nowego Roku, będzie przyjazd do Orawki, gdzie przy suto zastawionych stołach, przy dźwiękach kapeli góralskiej   w niepowtarzalnej atmosferze spędzicie te magiczną sylwestrową noc.

Dla wielu osób Sylwester  to najważniejsze wydarzenie całego roku.Impreza ta w ogólnym zamyśle powinna być głośną feta, która pozwoli godnie zakończyć stary rok i wejść w Nowy Rok z jeszcze większym nastawieniem oraz nadziejami.

Gdzie warto udać się na tegoroczny Sylwester ? Możliwości jest sporo i prawdę mówiąc, każdy może wybrać coś dla siebie, co najlepiej zaspokoi jego potrzebę i wizję dobrej zabawy.

Ja osobiście zapraszam wszystkich lubiących wspaniałą rodzinną i biesiadną atmosferę, gdzie można spędzić Sylwestra wspólnie z dziećmi gdyż zapewniamy w swoim obiekcie pobyt, wyżywienie , noclegi i wspaniałą zabawę  .

Oferta Sylwestrowa

Pobyt 5 dób od 28.12.2023- 02.01.2024—koszt 900 zł./os.

W naszym Ośrodku w tej cenie 5 noclegów, 5 śniadań , 5 obiadokolacji, wieczór z ogniskiem  i kapelą góralską, oraz szampański wieczór sylwestrowy

wieczór integracyjny w dn. 29.12, godz 19, z cieplutkim grzańcem, kociołek z potrawą pasterską , kiełbaski, bawiąc się przy kapeli góralskiej oraz

Wieczór sylwestrowy  w dn. 31.12., rozpocznie się o godz 19.30.

Jak co roku powita przybyłych Gości gaździna Danusia i gazda Kazik 🙂

Dzieci do lat 2 bez świadczeń pobyt gratis.

Dzieci od 3lat  do 10 lat z miejscem przy stole 400  zł

Dzieci  do 16 lat  600 zł

Dzieci powyżej 16 lat jak dorośli.

W menu sylwestrowym będą podane łódeczki drobiowe z ziemniaczkami i surówką, schab pieczony z kluskami śląskimi i surówka, oraz krokiet z barszczem ,- serwowane do stołów

Stół gazdowski – wyroby własne :szynka z kością w całości, szynka domowa, kiełbaska, boczek, salceson domowy, pasztet,  kaszanka, galaretka, smalec ze skwarkami, marynowane rydze i podgrzybki, ogórki domowe, papryczka, oscypek , korbacze .

Oprócz tego na stołach będą napoje gazowane i nie gazowane, kawa, herbata, ciasto, owoce.

Szampan będzie rozlewany na tarasie przy strzelających fajerwerkach.

W wieczór sylwestrowy ze względów organizacyjnych  obiadokolacja będzie podana o godz 15

Przebywając w naszej pięknej okolicy warto zobaczyć i zwiedzić:

Kościół w Orawce zabytek kl „O”, Wyjść na punkt widokowy i zobaczyć piękną panoramę na Tatry, Babią Górę , Jezioro Orawskie i Gorce, Muzeum Etnograficzne w Zubrzycy Górnej, Zakopane po drodze zwiedzając Ludźmierz i Bachledówkę, Wykąpać się w gorących wodach Term Podhalańskich w Chochołowie lub Białce czy Bukowinie albo Orawicach  po stronie słowackiej.

Po stronie słowackiej warto zobaczyć Jaskinie Demanowskie i Zamek Orawski, Atrakcją zimową są przede wszystkim wyciągi narciarskie w Orawce (1,5km)- orczyk w Spytkowicach (10km.) kompleks wyciągów, orczyk i krzesełko i w stronę Zakopanego przy trasie wyciągi dla dzieci i dorosłych, Mosorny Groń trasa zjazdowa 1,5 km dojazd przez Krowiarki.

REZERWACJA DROGĄ MAILOWĄ

 email: ukazika@orawka.pl

 kom. 608 745 574

         

Proszę o rozważne rezerwacje ,   zaliczki będą zwracane tylko w bardzo uzasadnionych przypadkach lub w razie zamknięcia hoteli przez pandemię!!!

Dokonam zwrotu na konta z zaliczek .

 

ZALICZKA 50 % KWOTY POBYTU NA KONTO   Bank Spółdzielczy

728798 0002 0001 0001 4414 0003

Danuta Pieronek, Orawka 84,   34-480 Jabłonka

Zapraszamy Danuta i Kazik Pieronkowie