Sylwester w górach

Wspaniały Sylwester w górach  U Kazika

Każdy może wybierać morze ? czy góry ?, ja zapraszam wszystkich właśnie w na sylwestra w góry na Orawę , niezapomniany nastrój góralski nie ma sobie równych, to sylwester w górach zawsze na długo zostaje w pamięci.

Na wspaniałe świętowanie Sylwestra w górach i rozpoczęcie Nowego Roku, będzie przyjazd do Orawki, gdzie przy suto zastawionych stołach, przy dźwiękach kapeli góralskiej   w niepowtarzalnej atmosferze spędzicie te magiczną sylwestrową noc.

Dla wielu osób Sylwester  to najważniejsze wydarzenie całego roku.Impreza ta w ogólnym zamyśle powinna być głośną feta, która pozwoli godnie zakończyć stary rok i wejść w Nowy Rok z jeszcze większym nastawieniem oraz nadziejami.

Gdzie warto udać się na tegoroczny Sylwester ? Możliwości jest sporo i prawdę mówiąc, każdy może wybrać coś dla siebie, co najlepiej zaspokoi jego potrzebę i wizję dobrej zabawy.

Ja osobiście zapraszam wszystkich lubiących wspaniałą rodzinną i biesiadną atmosferę, gdzie można spędzić Sylwestra wspólnie z dziećmi gdyż zapewniamy w swoim obiekcie Sylwester przy muzyce na żywo  i noclegi.

Oferta Sylwestrowa

 

Pobyt 5 dób od 29.12.2020- 03.01.2021—koszt 720 zł./os.

W naszym Ośrodku w tej cenie 5 noclegów, 5 śniadań , 5 obiadokolacji, wieczór integracyjny w dn. 30.12 ,z cieplutkim grzańcem, kociołek z potrawą pasterską , kiełbaski, bawiąc się przy kapeli góralskiej oraz

BAL SYLWESTROWY w dn. 31.12., rozpocznie się o godz 19.30.

Pobyt 6 dób od 28.12.- 03.01. –koszt 775 zł/os

W tej cenie 6 noclegów , 6 śniadań , 6 obiadokolacji i wszystkie atrakcje jak powyżej

Sama noc sylwestrowa bez noclegu jak będą wolne miejsca 160 zł/os

Dzieci do lat 2 bez świadczeń pobyt gratis.

 

Dzieci od 3lat  do 12 lat z miejscem przy stole )  300 i 350 zł -od dziecka

Dzieci powyżej 12 lat do 16 lat 500 zł  i 450 zł z miejscem przy stole

Dzieci powyżej 16 lat jak dorośli

 

Menu sylwestrowe:

  • 3 Ciepłe dania, serwowane do stołów
  • Stół gazdowski – wyrób własny:

Szynka z kością w całości, szynka domowa, kiełbasa wyrób domowy, boczek, salceson domowy pasztet z królika i wieprzowy,
, kaszanka, galaretka, smalec ze skwarkami, marynowane rydze i podgrzybki, ogórki domowe, papryczka, oscypek , korbacze .

Oprócz tego na stołach będą napoje gazowane i nie gazowane, kawa, herbata, ciasto, owoce  0,5 l na parę. Szampan będzie rozlewany na tarasie przy strzelających fajerwerkach.

Przebywając w naszej pięknej okolicy warto zobaczyć i zwiedzić:

Kościół w Orawce zabytek kl “O”, Wyjść na punkt widokowy i zobaczyć piękną panoramę na Tatry, Babią Górę , Jezioro Orawskie i Gorce, Muzeum Etnograficzne w Zubrzycy Górnej, Zakopane po drodze zwiedzając Ludźmierz i Bachledówkę, Wykąpać się w gorących wodach Term Podhalańskich w Chochołowie lub Białce czy Bukowinie albo Orawicach  po stronie słowackiej.

Po stronie słowackiej warto zobaczyć Jaskinie Demanowskie i Zamek Orawski, Atrakcją zimową są przede wszystkim wyciągi narciarskie w Orawce (1,5km)- orczyk w Spytkowicach (10km.) kompleks wyciągów, orczyk i krzesełko i w stronę Zakopanego przy trasie wyciągi dla dzieci i dorosłych, Mosorny Groń trasa zjazdowa 1,5 km dojazd przez Krowiarki.

 

REZERWACJA DROGĄ MAILOWĄ

 

 email: ukazika@orawka.pl

tel.18 265 23 49, kom. 608 745 574

                                                                                           Proszę o zapoznanie się z ofertą i podjęcie decyzji gdyż zaliczki nie będą zwracane (tylko w szczególnych przypadkach)

ZALICZKA 50 % KWOTY POBYTU NA KONTO  firmowe Bank Spółdzielczy

10 8798 0002 0000 0001 4339 0001

Danuta Pieronek, Orawka 84,   34-480 Jabłonka

Zapraszamy Danuta i Kazik Pieronkowie